NOVACON - Biz Kimiz?

2010 yılında kurulan NOVACON, kuruluşundan itibaren etik değerler içerisinde hizmette kalite, hız ve müşteri memnuniyetindeki süreklilik ilkeleriyle İş Uygulamaları, Bilgi Teknolojileri danışmanlığı ve kurumsal yazılımlar alanında hizmet veren etkin ve yetkin danışmanlık firmaları arasında yerini almıştır.

Sahip olduğu güçlü ve köklü bilgi birikimine ve tecrübesine dayanarak kurulmuş olan NOVACON, yıllar içerisinde kadrosuna kattığı,  her biri kendi sektör ve dalında en iyilerden oluşan danışmanların bilgi ve tecrübesini de ekleyerek gücüne güç katmış, hızla büyüyerek danışmanlık sektöründe güçlü bir oyuncu haline gelmiştir.

Kurulduğu günden bu yana satışlarını her yıl bir önceki yıla göre fark edilir bir şekilde artıran NOVACON verdiği hizmet kalitesi ve çeşitliliği, sektördeki iş ortaklarının ve deneyimli ekibinin uzmanlığı ve kararlılığı bakımından, sektöründe lider bir çok kurumsal firmada başarılı projeler yapmaktadır.

Ürün ailesine katılan her yeni ürün için aynı hedefi benimsemekte olup, kendi sektöründeki ihtiyaçları sürekli takip eden ve çözümler üreten firma olarak Türkiye’nin önemli firmalarına destek vermektedir.

NOVACON ürün arzında süreklilik, destek garantisi, hizmet kalitesi, 7/24 hizmet anlayışıyla güçlü bilgi birikimi ve tecrübeleriyle, müşteri ihtiyaçlarına uygun yazılım geliştirme, veritabanı teknolojileri, yazılım destek ve bakımı hizmetini Türkiye’nin dört bir yanındaki iş ortaklarına ulaştırmaktadır.

Kurumsal birikiminin bir uzantısı olarak  hizmet veren kimliğinin yanı sıra, faaliyet alanını hem yatay hem dikey yönde geliştirmeyi hedefleyen NOVACON danışmanlık endüstrisi çatısı altında yeni yatırımlara yer vermektedir.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Oracle e-Business Suite ve Oracle Database uyarlamalarında tecrübeye sahip NOVACON, müşterilerin Oracle ERP ihtiyaçlarının tümüne cevap verecek çözümler sağlamaktadır. Misyonumuz, farklı sektörlerde edindiğimiz tecrübe ile hızlı, etkin çözümler sağlamak ve iş süreçlerinize katkıda bulunmaktır. NOVACON da ERP süreçlerinizin tüm çözümlerini bulacaksınız.

İş hayatı gerçeklerine uygun olarak, minimum maliyet ve sürelerde hizmet vermek NOVACON’un önceliğidir. Etik çalışma yöntemleri ile müşterilerinden olumlu geri bildirimler almak öncelikli hedefimizdir.

NOVACON, son yıllarda yaptığı yurt içi ve yurt dışı iş ortaklıkları ile geleceğin önemli partnerleri arasında yerini almaya başlamıştır. Ayrıca, çeşitli büyüklükteki kuruluşlara eksiksiz bir NetSuite danışmanlık hizmetleri paketi sunar. Siz de NetSuite üzerinde çalışan 200’den fazla ülkede 26.000’den fazla müşteriler arasına NOVACON güvencesiyle katılmak için bize ulaşabilirsiniz.

NOVACON, çeşitli NetSuite danışmanlık hizmetleri sağlayan bir NetSuite uygulama ortağıdır. Uzmanlarımız, benzersiz yetenek ihtiyaçları veya karmaşık altyapıları olan müşteriler için NetSuite entegrasyonları ve geçişleri ve NetSuite özelleştirme hizmetleri için içgörü ve destek sağlayabilir.

NetSuite Danışmanlık Hizmetlerimiz şunları kapsar:

  • Günlük işleri etkilemeden sorunsuz NetSuite geçişi/entegrasyon.
  • ERP sisteminizin benzersiz iş ihtiyaçlarınızı karşılamasını sağlamak için NetSuite özelleştirmesi.
  • Dijital pazarda bir şirketi yönetmeye yönelik modern uygulamaları kapsayan NetSuite Optimizasyonu,
  • Yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı ve beklenen TOI’yi gerçekleştirmeye başlamanızı sağlamak ve negatif ROI’den kaçınmak için başarılı bir NetSuite ERP kullanıcı adaptasyon ve eğitimi

Yardımcı Olabileceğimiz Alanlar:

  • Proje ve Kaynak Yönetimi
  • Müşteri ilişkileri yönetimi
  • Finansal Yönetim ve Tahmin
  • Proje Maliyetlendirme, Teslimat ve Faturalandırma
  • Ürün satışı
  • Netsuite danışmanlığı