Seçme ve Yerleştirme NOVACONlu Olma Süreci

İnsan Kaynakları ekibimizin en önemli görevi doğru zamanda, doğru adayı, doğru pozisyona yerleştirirken; aday tarafında da doğru şirket, doğru zaman ve doğru pozisyon olduğunun tespit  etmesidir.

Adaylarımızda aradığımız kişisel özellikler

Dürüst, takım üyesi olma istekli, saygılı, adil..

Bu özelliklerle birlikte açık pozisyona uygun bilgi, tecrübe ve yetkinliğe sahipseniz, yaptığınız işi seviyorsanız ve işinizi yapacak motivasyona sahipseniz, web üzerinden yayınladığımız NOVACON iş ilanlarından size uygun pozisyona  başvurmanız, yada ik@oradata.com.tr adresine ref.kodu belirterek mail atmanız, geleceğinizi birlikte şekillendirmemiz için, şansımızı artırmamızın ilk hamlesidir.

Spesifik bir pozisyon için başvuruyor iseniz mutlaka açık pozisyonun ref.kodunu açıklama bölümüne girmelisiniz.

Başvuruların değerlendirilmesi

Tüm başvurular titizlikle, objektif ve rol gerekleri ile ilişkilendirilerek değerlendirilir. Uygun adaylar, İnsan kaynakları İşe alım bölümümüz tarafından telefonla aranarak pozisyon hakkında  ön bilgi verilerek, temel sorulara cevap aranır. Bu aşamayı başarı ile geçen adaylarımıza, yüzyüze mülakat daveti mail yoluyla gönderilir. Başvuru sahiplerinin görüşmeler sonucunda olumlu yada olumsuz bilgilendirilmesi temel esaslarımızdandır.

Mülakat

İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanlarımız yetkinlik bazlı ilk yüz yüze mülakatı yapacaktır. Olumlu bulunan adaylar, 2. yüzyüze ve teknik görüşme için ilgili yöneticiyle görüştürülmektedir.

Teklif

Yüzyüze görüşmeler sonucu olumlu olan adaylar İnsan Kaynakları İşe Alım Bölümümüz tarafından bilgilendirilirler. Daha sonra; İş teklif formu adaylara mail yoluyla iletilir.  Adayın teklifi kabul etmesi, ve gerekli evrakları tamamlayarak insan kaynakları İşe alım bölümümüze teslim etmesi durumunda, kendisine işbaşı tarihi verilir.

İşe Uyum

Tüm yeni personelimiz işe uyum eğitiminden geçirilmektedir. Yeni personelin pozisyonundan, işininin ne olduğunun açık olarak belirtilen, teknik ön bilginin verildiği bu program sayesinde yeni personel ilk günden itibaren kendini şirketin bir parçası olarak görmeye başlayacaktır.

Eğitim ve Gelişim Sürekli Gelişim

Oratada işinizi efektif şekilde yapabilmeniz, değişen koşullara uyum sağlayabilmeniz ve kariyer planlarınız doğrultusunda yetiştirilmeniz  için ihtiyacınız olan teknik desteği size sağlıyor olacaktır.

Çalışanlarımız performans izleme süreci gereği firma içi, firma dışı ve oryantasyon teknik ve kişisel gelişim eğitimleriyle sürekli desteklenmektedir.

Çeşitli projelerde görevlendiriliyor olmak, doğal yolla öğrenme ve pratik deneyimi, teknik gelişiminizi derinliğine hızlandıracaktır.

Performans İzleme ve Yönetimi

365 gün performansınızla ilgili geri bildirim alıyor olacaksınız. Senede bir defa eğitim ve gelişim, kariyer planlama, ücretlendirme, ödüllendirme yönetimlerine girdi teşkil edecek; genel değerlendirmeden geçersiniz.

Performans değerlendirme sistemimiz başarıyı ölçmeye ve teşvik etmeye yönelik olduğundan sonuçlar hakkında bilgilendiriliyor olmanız sağlanacaktır.

Yetenek Yönetimi ve Kariyer Planlama

Yetenekleriniz doğrultusunda şirket içerisinde çeşitli projelerde yer alarak ve gelişim programlarınızla destekleniyor olacaksınız.

Avantajlarımız

 • En değerli sermayemiz çalışanlarımızdır. Bizim için değerlisiniz, bunu her süreçte hissedeceksiniz
 • Sürekli teorik ve pratik tecrübenizde gelişimin sağlanması ve sürdürülebilir olması,
 • Sektördeki global değişiklikleri takip ve uygulama fırsatını elde etmek

Aramıza Katılın

Lütfen formu eksiksiz doldurun. CV’nizi eklemeyi, referans alanı ve açıklama eklemeyi unutmayın.

  Adınız & Soyadınız (zorunlu)
  E-mail adresiniz (zorunlu)
  Telefon numaranız (zorunlu)
  Başvurduğunuz Pozisyon (zorunlu)
  Özgeçmişiniz (zorunlu)
  (PDF veya DOCX (Word) formatında yükleyiniz. Dosya limiti: 1 MB.)

  KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili Aydınlatma Metnini buradan okuyabilirsiniz.

  Açık Rıza Beyanı metnini buradan okuyabilirsiniz.