Dünyada 1 Numaralı Bulut ERP

Neden NetSuite?

 • Verimli: Bulut teslimi, şirket içi BT maliyetlerini ortadan kaldırır.
 • Entegre: ERP, CRM ve e-ticaret paketi döngü sürelerini ve hataları azaltır.
 • Görünürlük: Gerçek zamanlı gösterge tabloları ve analitikler, elektronik tabloları ortadan kaldırır.
 • Her Yerde: Tarayıcı ve mobil erişim ile her yerden erişmenizi sağlar.
 • Global: Büyüdükçe çoklu kuruluşlardaki bilgi de orantılı büyür.
 • Uyarlanabilir: Sürüm kilidini riske atmadan güvenle özelleştirin.
 • Güncel: Otomatik yükseltmeler en son yenilikleri sunar.

NetSuite Avantajları

Deneyimli bir NetSuite Çözüm Sağlayıcı ile birlikte çalışarak, kuruluşunuzun aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere NetSuite ERP’nin tüm önemli avantajlarından yararlanmasını sağlayabilirsiniz:

 • Dünyanın herhangi bir yerindeki kullanıcılar için tüm temel süreçlerin yönetilebildiği tek bir entegre sistem, finansal operasyon verimliliğini ve üretkenliğini geliştirme imkanı.
 • Hataları araştırmak ve çözmek için harcanan zamanı ve kaynakları azaltmak için tüm dönem sonu kapanış etkinliklerinin yönetimi.
 • Çeşitli muhasebe standartlarına ve hükümet düzenlemelerine uygun olarak gelir tanıma, vergi gereklilikleri ve finansal raporlamaya sürekli uyum.
 • İşletmenin herhangi bir bölümü için konsolide finansal sonuçlarını gerçek zamanlı olarak özet düzeyde ve işlem detayında görebilme yeteneği.

NetSuite Özellikleri

Finansal Yönetim

Daha akıllı, daha hızlı karar vermeyi sağlamak için sağlam finansal yönetimi yerleşik iş zekasıyla birleştirin.

Finansal Planlama

Sezgisel bir planlama, bütçeleme ve tahmin çözümü ile döngü sürelerini kısaltın, iş kullanıcılarının katılımını sağlayın ve planlama sürecinizi zenginleştirin.

Sipariş Yönetimi

Satış, finans ve gerçekleştirmeyi fiyatlandırma, müşteri siparişi yönetimi ve iade yönetimine bağlayarak siparişten tahsilata süreci hızlandırın.

Üretim Yönetimi

Üretim yönetimi süreçlerinde gerçek zamanlı görünürlükten yararlanarak ürünlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde piyasaya sürün.

Tedarik Zinciri ve Envanter Yönetimi

Tedarik zinciri/dağıtım yönetimi planlarını tek bir işbirliği platformundan tanımlayın, yürütün ve destekleyin.

Depo ve İkmal/Sevkiyat

Toplam sahip olma maliyetini en aza indirirken uçtan uca envanteri ve gelen/giden lojistiği gerçek zamanlı olarak yönetin.

Tedarik

Tedarikten ödemeye süreçlerin doğruluğunu iyileştirin ve maliyet kesinliği için optimize edin.

NetSuite ERP

Günümüzde kuruluşlar, dinamik olarak değişen iş ihtiyaçlarını karşılamak için yeterince esnek olan finansal yönetim çözümleri talep etmektedir.

NetSuite ERP, kuruluşların BT maliyetlerini yönetmesine, muhasebe verimliliğini optimize etmesine, sipariş yönetimini ve satın alma süreçlerini düzenlemesine, manuel olarak yoğun elektronik tablo tabanlı raporlamayı ortadan kaldırmasına ve çalışan verimliliğini artırmasına olanak tanır.

NetSuite, görev açısından kritik süreçleri kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bu da işletmelerin en iyi yaptıkları şeye odaklanmaya devam etmelerine ve yeni pazar fırsatlarına hızlı ve güvenli bir şekilde tepki vermelerine olanak tanır. NetSuite ERP, finanstan tedarik zinciri yönetimine, faturalandırmaya ve ötesine kadar, şirketlere işlerinin net bir şekilde görülmesini ve kontrolünü sağlar.

Bütçeden lojistik yönetimine, üretim planlamadan proje yönetimine kadar karmaşık olan her bir süreci akıllı ve hızlı bir şekilde yönetmenize olanak tanıyan bulut tabanlı Oracle Netsuite ERP ile organizasyonunuzun tüm süreçlerini daha verimli hale getirebilir ve yönetebilirsiniz.

İşletmelerin belki de en karmaşık süreçleri olan finans süreçleri için NetSuite ERP, kanıtlanmış, kapsamlı finansal yönetim yetenekleri ortaya koyar. Netsuite ERP, organizasyonunuzun bütünündeki tüm işlemleri düzene sokarken aynı zamanda sağladığı gerçek zamanlı veri ile de atacağınız her bir adım öncesinde güven duymanıza yardımcı olur.

Şirketler, NetSuite ERP sayesinde bu farkları deneyimler:

 • %50 veya daha fazla azaltılmış BT maliyetleri
 • %20 – %50 oranında hızlandırılmış finansal kapanış oranları
 • %50 oranında azalan siparişten ödemeye olan
 • %50 azaltılmış denetim hazırlık süresi
 • Promosyon çabalarında %25-75 oranında azaltılmış faturalama maliyetleri
 • Ödenmemiş satış günleri (DSO) %10-20 oranında azaltıldı

NetSuite ERP Avantajları

NetSuite ERP yazılımı, teknoloji ve iş dünyasındaki değişikliklere hızla uyum sağlamak, kurumsal çevikliği en üst düzeye çıkarmak ve tüm işinizi tek ve güçlü bir sistemde yürütmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İster üst düzey bir kuruluş, ister yenilikçi orta ölçekli bir kuruluş veya verimli bir küçük işletme olun, Oracle NetSuite ERP sizi en gelişmiş teknolojiyle güçlendirecektir.

Avangard işletmeler için tasarlanmış ve sıfırdan bulut için oluşturulmuş NetSuite ERP, her büyüklükte ve sektörde 24.000 kuruluş tarafından güvenilmektedir ve herhangi bir zamanda, herhangi bir cihaz üzerinden erişilebilir ve gerçek zamanlı olarak işin eksiksiz bir görünümünü sunar.

Dikey sektörünüz veya belirli yapılandırmanız ne olursa olsun, sınıfının en iyisi işlevsellik sağlayan yatay bir teklif seçebilir veya benzersiz olacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Tipik bulut ERP sistemleri, organizasyonun özel ihtiyaçlarına bağlı olarak ayrı olarak satın alınabilen farklı modüllere sahiptir.

NetSuite OneWorld

Bulutta Küresel İşletme Yönetimi

NetSuite OneWorld, geleneksel kurum içi ERP çözümlerinin maliyetinin çok altında çok uluslu ve çok yanlı operasyonları yöneten işletmeler için gerçek zamanlı, birleşik bir küresel iş yönetimi platformu sunar. NetSuite OneWorld, gerçek zamanlı görünürlük ve konsolidasyon sağlayarak ve çözümü belirli kurumsal ve yan kuruluş ihtiyaçları için özelleştirme esnekliği sağlayarak küresel işletmelerin operasyonel verimliliğini artırmalarına yardımcı olur.

Sizlere işinizin kapsamlı bir görünümünü sunmak için e-ticareti, hesapları, müşteri bilgilerini, satış hatlarını ve pazarlama girişimlerini birbirine bağlar. Ve her şey bulut tabanlı olduğundan, güncel bilgilere istediğiniz zaman herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz.

NetSuite OneWorld şunları içerir:

 • Gerçek zamanlı finansal ve operasyonel konsolidasyon – finansal kapanışı hızlandırmak ve raporlamayı basitleştirmek için.
 • Anında görünürlük – kurumsaldan yan kuruluşlara herkesin ihtiyaç duyduğu bilgilere sahip olması için.
 • Çok para birimi, çok vergi, çok uluslu istihbarat – yasal ve mali kurallar ve raporlama gereksinimleri dahil.
 • Esnek özelleştirme – her bir yan kuruluşun ihtiyaçlarını karşılamak için.
 • Hızlı, uygun maliyetli dağıtım – böylece her iş birimini ve coğrafyayı hızla çalışır duruma getirebilirsiniz.

NetSuite CRM

NetSuite CRM, NetSuite ERP ile birlikte kullanıldığında, CRM yeteneklerini ve işlevselliğini daha da ileri götürür. NetSuite modülleri, sistemin satıcılar, çalışanlar, ortaklar ve sahip olduğunuz diğer tüm ilişkilerle kullanımı kolay bir sistem içinde kullanılmasına izin verir. Bu, tüm iş süreci akışınız için güçlü bir merkezi iletişim merkezi sağlar.

NetSuite CRM Pazarlama Otomasyonu

Potansiyel müşterilerinizin ve fırsatlarınızın değerini en üst düzeye çıkarmak için kampanya performansını ve yatırım getirisini hızlı ve gerçek zamanlı olarak planlayın, yönetin, yürütün ve izleyin. Kampanyalarınızın birden çok kanalda yürütülmesini kolaylaştırın, satış hedefleriyle uyumlu hale getirin ve potansiyel müşterileri hızla müşterilere dönüştürün. İlgili içerikleri potansiyel müşterilere doğru zamanda sunarak satış döngüsünü kısaltın.

 • Web siteleri, arama motorları, e-posta, doğrudan posta ve etkinlikler dahil olmak üzere birden fazla kaynaktan potansiyel müşteri yakalama.
 • E-posta pazarlaması – oluşturmadan yürütmeye ve ölçüme kadar – tek bir sistemde.
 • Tam raporlama ve istatistikler aracılığıyla kampanya analizi. Bir kampanyanın başlangıcından son sipariş işlemine kadar ROI hesaplaması.
 • Geçmiş satın alma kombinasyonlarının analizi yoluyla satış pazarlamasını kolaylaştırır.

NetSuite CRM Satış Gücü Otomasyonu

Durum, potansiyel gelir, önemli kişiler, notlar, ilgili belgeler ve daha pek çok konuda fırsatları yönetin. NetSuite en SFA yazılım sağlar senin her yönü içine tam gerçek zamanlı görünürlük satış ekibine müşteri ilişkileri ler destek durumlarda dahil , ve izin s onları çapraz Satışı satış, sürücü yenilemeleri, düzgün karşılamak müşteri beklentileri.

 • Boru hattındaki tüm olası satışların ve fırsatların eksiksiz görünümü.
 • Tüm etkileşimlerin ayrıntılı kayıtlarını yakalamak için iletişim ve etkinlik yönetimi gerekliydi.
 • Müşteri adaylarını nakde dönüştürmek için tek tıklama işlemleri.

NetSuite CRM Müşteri Desteği ve Hizmeti

Olağanüstü müşteri hizmeti sunun ve müşteri memnuniyetini artırmak için müşterilere sorunsuz bir deneyim sunun. Get bir bütün güçlendirmek komple anahtar müşteri verilerine Dışı Erişim müşteriye dönük bölümleri vermek daha iyi destek. Vaka yönetimi, müşteri desteği vaka ataması, yönetimi ve iletme ile ilişkili iş süreçlerini otomatikleştirir.

 • Ürüne, soruna, vaka tipine, iş ortağına veya müşteriye göre destek vakalarının yönlendirilmesini ve izlenmesini destekler.
 • Bilgi tabanı, müşterilerin ihtiyaç duydukları yanıtları almalarına yardımcı olur, müşteri temsilcisi eğitimine ve eğitimine yardımcı olur ve hizmet tutarlılığını sağlar.
 • Çözünürlük ölçümlerini, yenilemeleri ve müşteri memnuniyetini izlemek için gerçek zamanlı panolar ve raporlama.
 • Çevrimiçi self servis, müşteri vaka gönderimlerini, durum takibini ve iletişimleri sağlar.

NetSuite Teknik Servis Modülü

NetSuite ürününüz ile birlikte teknik servisinizi etkin bir şekilde yönetmenizi sağlar. Gelen giden teknik cihazların kontrolünü sağlar. Gelen ödemelerin teknik servis faturalarının takibini yapar.

NetSuite Türkiye Lokalizasyonu

NetSuite ERP, defteri kebir, alacak hesapları ve ödenecek hesaplar gibi temel muhasebe işlevlerini güçlü uyumluluk yönetimi, esnek gelir tanıma yetenekleri, gelişmiş gider yönetimi, ayrıntılı, her zaman açık denetim izi ve çok para birimi işlemleri ve yeniden değerleme yetenekleriyle sorunsuz bir şekilde birleştirir.

 • Yönetilen Paket
 • Periyodik Yükseltmeler
  • Yeni Özellikler
  • Vergi Dairesi’nden (GİB) Yasal Düzenleme Güncellemeleri
 • Uzaktan Destek
 • Yıllık Ödeme
 • İthalat sırasında müşteri ve ödeme oluşturma için metin dosyaları ve çözümler aracılığıyla hesap özeti entegrasyonu
 • Elektronik ödemeler için “Elektronik Banka Ödeme” çıktı özelleştirmeleri.
 • TCMB Döviz Kuru Entegrasyonu
 • KDV Beyannamesi 1
 • KDV Beyannamesi 2
 • BA / BS Mutabakat Formu : Gelen ve giden faturaların sözleşme formu
 • Mizan: Tüm hesapların toplamını Türk Standartlarında gösteren bir rapor
 • Bilanço: Türk standartlarına göre bilanço
 • Fiş Çıktısı: Yevmiye çıktısı Türk Standartları
 • İade GL Etkisi: Satış İade Hesabı Düzeltmesi
 • Tedarikçi Mutabakat Mektubu
 • Tedarikçi Ekstresi
 • Cari Ekstre
 • Tedarikçi TC No ve vergi No algoritma kontrolü
 • Müşteri TC No ve Vergi No algoritma kontrolü
 • Defter Çıktısı (Kebir)
 • Yevmiye Çıktısı
 • Banka Ekstrelerinin Otomatik Aktarımı
 • Banka Ödeme Dosyaları
 • Kur Farkı Faturası Geliştirmesi

NetSuite Türkiye Lokalizasyonu +

NetSuite CRM, NetSuite ERP ile birlikte kullanıldığında, CRM yeteneklerini ve işlevselliğini daha da ileri götürür. NetSuite modülleri, sistemin satıcılar, çalışanlar, ortaklar ve sahip olduğunuz diğer tüm ilişkilerle kullanımı kolay bir sistem içinde kullanılmasına izin verir. Bu, tüm iş süreci akışınız için güçlü bir merkezi iletişim merkezi sağlar.

E-Defter

NOVACON e-Defter çözümü NetSuite’de oluşan finansal datamızın entegratör yardımıyla e-deftere dönüşmesini sağlar.

 • Defter basımı, noter onayı, defterin onaylanma ve arşiv masraflarının ortadan kalkmasını ve böylece süreçlerin minimum masrafla sonuçlanmasını sağlar.
 • Sisteme yüklemeden sonra da defter ve beratlarınıza, bulut sistemiyle istediğiniz formatta görüntüleme ve indirme imkanını sağlar.
 • Yüksek veri boyutundaki defterlerinizin küçülterek sizlere verimli saklama alanı sunar. Bulut sistem güvencesiyle saklanır ve veri kaybı riski yaşanmaz.

E-İrsaliye

Faturadan veya teminattan temin edilebilen elektronik gönderi verileri entegratöre gönderilir. Giden e-irsaliyeleri destekler. Elektronik uygulama aracılığıyla alıcının GİB tarafında tanımlı posta kutusuna gönderilip, alıcının malları kabul veya red durumunu bildiren yanıtının yine aynı uygulama üzerinden satıcıya iletilmesi süreçlerini kapsar.

 • Sizlere sorunsuz ve hızlı entegrasyon sağlar, güvenilir geçiş süreci deneyimlersiniz.
 • Bulut uygulama sayesinde her yerden kolay ve hızlı erişim sağlarsınız.
 • İşlemlerin minimum zamanda gerçekleşmesini sağlar.

E-Fatura

NOVACON e-Fatura çözümü gelen faturaların sisteme aktarımını, giden faturaların müşterilere gönderimini, micro ihracat faturalarını ve ihracat faturalarını kapsar.

 • Sizlere sorunsuz ve hızlı entegrasyon sağlar, güvenilir geçiş süreci deneyimlersiniz.
 • Zaman ve maliyet tasarrufu sağlarsınız.
 • Bulut uygulama sayesinde her yerden kolay ve hızlı erişim sağlarsınız.

E-Arşiv

NOVACON e-Arşiv çözümü faturaların tamamının elektronik ortamda sisteme aktarımını sağlar ve destekler.

 • Bulut uygulama sayesinde her yerden kolay ve hızlı erişim sağlarsınız.
 • Zaman ve maliyet tasarrufu sağlarsınız.
Hizmet Talep Formu

Hemen Harekete Geçin!